Uši Jazz Band

Kapela, která potěší uši i duši. Je sestavena z profesionálních muzikantů a hraje vždy zaručeně živě! Na playlistu najdete nejen jazzové standardy, ale i písně z repertoáru Karrin Allyson, Billyho Joela, Carpenters, Lenky Nové, Vlasty Průchové, Hany Hegerové, Lady Gaga, ZAZ a mnoha dalších. Kapele nejsou cizí šansony, ani populární písně upravené dle jejich gusta - tedy s lehce jazzovým nádechem. Zpěvačka Milena Dobrovolná, kromě toho, že mluví plynule anglicky, vám zazpívá česky, slovensky, portugalsky, francouzsky, anglicky a možná i finsky. Muzikanti z Uši Jazz Band vám zahrají v různě velkém složení, ale hlavně rádi a od srdce!

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!