Weby

Tvorba webů

Vytvoříme Vám kvalitní webové stránky na klíč nebo předěláme Váš starý web. Individuální návrh designu a úprava pro mobily je u nás samozřejmostí!

Tvorba eshopů

Dodáme Vám kompletní e-shop na klíč. Nabízíme vysokou variabilitu díky vlastnímu řešení. Máme zkušenosti z mnoha referenčních projektů.

Speciality & aplikace

Věděli jste, že nad jádrem našeho systému může běžet i systém pro realitky, autobazary, restaurace či školy, jakož i specializované nadstavby?

Online marketing

Zoptimalizujeme Váš web pro lepší výsledky ve vyhledávání a zrealizujeme úspěšné reklamní kampaně na SKLIK, ADWORDS či Facebooku.

Design & grafika

Zabýváme se tvorbou jednotných vizuálních identit, kam spadají materiály jako logotypy, tiskoviny, webové prezentace a další propagační materiály.

Ohlasy zákazníků

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.