Catering

Kvalitní jídlo a pití zpříjemní celkový zážitek z Vaší akce, a tak není nic snazšího než zvolit jeden z cateringů, které Vám nabízíme. Na úžasné delikatesy bude vzpomínat každý.

Fotka chutného jídla z rautu

RAUT

Raut je nejoblíbenější forma společenského setkání - firemní večírky, oslavy, propagační akce spojené s pohoštěním. Při vstupu nabízí obsluhující personál WELCOME DRINK. Připraveny jsou švédské - buffetové stoly, u kterých se obsluhujete sami ve stoje. Můžete si tak vybrat to, na co máte právě chuť nebo to, co Vás láká ochutnat. Občerstvení je profesionálně naaranžováno, protože i to je důležitým prvkem úspěšného rautu. Součástí akce bývá doprovodný nebo umělecký program.

Kongresový catering

Zajistíme pro Vás kongres catering se vším všudy. Kongresový catering je specializovaný na občerstvení při pořádání různých kongresů a seminářů, kdy je v krátkém čase (v pauzách) nutno obsloužit mnoho lidí. Součástí kongres cateringu jsou Coffe breaky, servis obědů - jednochuchého či vícechodového a raut.

Open air caterign

Přivezeme k vám vše, co je potřeba pro nezapomenutelnou party pro zaměstnance. Uspořádejte letní “grilovačku" raut s prvky BBQ, udírny nebo zmrzliny. Pro nejmenší Pro všechny akce rádi zkomponujeme tematický raut, laděn k programu, například jiskřivou pirátskou noc, večer a la James Bond, záhadnou filmovou noc plnou nezapomenutelných hvězd nebo tradiční hasičský bál. Záleží pouze na vaší fantazii, na nás je pak realizace.

Ohlasy zákazníků

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.