Virtuální realita

Vstupte do virtuálního prostoru a navštivte světy, o kterých se vám ani nesnilo. Díky technologii HTC Vive a platformě SteamVR se otevírají nekonečné prostory nové dimenze. Po nasazení brýlí se stáváte nejen součástí jiného světa, ale také se v něm můžete volně pohybovat a dělat nejrůznější věci, které v tom reálném nemůžete. Postavte se na dno moře, na vrak lodi, vraťte se do středověku a braňte hrad s lukem v ruce, vezměte do ruky pistoli a střílejte mimozemská stvoření, vystupte na Mount Everest nebo se prostě podívejte přes Google Earth kamkoliv na světě.

Fotka muže s VR setem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.