Tomáš Vančura – Barmanská show

Tomáš je úspěšný barman s mnohaletou praxí a zkušenostmi získanými jak po celé České republice, tak i ve Velké Británii a Španělsku. Neustále aktivně trénuje a účastní se barmanských soutěží. Kromě klasické barmanské show vystupuje Tomáš s variantou s UV světlem či s fire show. Možné jsou i různé kombinace, tak aby pro Vás byl výsledný zážitek opravdu nezapomenutelný. Díky přenosnému baru může Tomáš své vystoupení předvést kdekoli a jeho součástí jsou i 2 lahodné koktejly pro publikum. Jeho originální show jsou tak žádané na svatbách, oslavách, večírcích, plesech a mnoha jiných událostech a akcích. Mimo to Tomáš zajišťuje i profesionální barový catering, při kterém připravuje drinky dle Vašeho výběru.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.