Pokrok

Kapela působící převážně ve východních Čechách vystupuje ve čtyřčlenném obsazení, kapelník Tomáš Zilvar (klávesy, kytara, zpěv), Jan Novotný (akordeon, saxofon, trubka, klávesy), Zuzana Krčmářová (zpěv) a Petra Tošovská (klávesy). Repertoár tvořený až na výjimky českou hudbou je žánrově bohatý a vždy přizpůsoben dané akci, přičemž se kapela Pokrok zaměřuje převážně na zábavy, plesy, svatby a oslavy. O plesech se snaží hrát taneční styly, jako jsou polka, valčík, waltz, jive, cha cha, blues, tango, foxtrot, ale i aktuálně oblíbené popové nebo rockové skladby. Na firemních a soukromých akcích se poté hraje převážně pop a rock, dále je v nabídce i country, lidovky a disco, ale opět záleží na složení a chuti publika. Oslavy a svatby je také možné obohatit o hry a soutěže (vařečková, židličková, poznávačka a další), či připravit pro hosty karaoke show.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.