Petr Roubíček

Petr Roubíček má bohaté zkušenosti s moderováním již od roku 2009, ať už se jedná o různé kulturní a společenské akce, firemní večírky, maturitní plesy, či hudební koncerty. Každou akci vnímá jako novou výzvu a přesně tak k ní i přistupuje. Na svém kontě má například uvádění Létofestu v Pardubicích pro zhruba 13 000 diváků. V roce 2014 začal Petr pracovat jako moderátor na Hitrádiu Magic a v současné době ho můžete slyšet každé odpoledne mezi 13. a 18. hodinou na Hitrádiu Černá Hora. V létě roku 2015 působil také jako redaktor a moderátor, později jako šéfredaktor a editor ve Východočeské televizi V1. Nejen pro tuto stanici natočil nespočet reportáží. Mimo jiné se Petr věnuje i DJingu. Svou první akci odehrál v klubu Disco Mlejn Sadová po boku DJ LaJena a od té doby působil ve více než 50 klubech, nebo jste ho mohli slyšet hrát také na Open Air festivalu Mácháč. Petr si zahrál jak malé tak i velké role v historických filmech (např. Odplata, Sarajevo, aj...). Svůj hlas jako dabér propůjčil ve spolupráci s Czech Multimedia Interactive, AudioTech, Východočeskou televizí a Hitrádiem.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!