Pavel Fabry a Jan Zachariáš

Jakožto nadšenec do automobilových závodů v roce 2009 dostal Pavel Fabry šanci stát se profesionálním komentátorem okruhového motorsportu. Dvě léta působil na stanici Sport 5, než v roce 2011 přijal atraktivní nabídku podílet se na přenosech Formule 1, které v tehdejší době vysílala TV Nova. Královně motorsportu se věnuje dodnes. O obdobně bohaté zkušenosti ze sportovního prostředí se může opřít také Honza Zachariáš dlouholetý dobrý kamarád Pavla. Coby florbalový rozhodčí a redaktor internetového zpravodajství má rovněž blízko k médiím a přímé komunikaci s lidmi.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!