Ohnivá show

Oheň odjakživa probouzí v lidech vášeň a emoce. Umělci z Aliatrix tento živel umí ovládat a kombinují ho s tanečními prvky, akrobacií a kvalitní technickou přípravou. Pro ohnivé show využívají škálu ohnivého vybavení, díky čemuž je performance kreativní a různorodá. Oheň se hodí na jakoukoliv událost, protože nabízí divákům WOW efekt a zážitek, který si budou ještě dlouho pamatovat. Každá fire show obsahuje pyrotechnické efekty jako třešničku na dortu celého vystoupení. Nástavbou mohou být přídavné pyrotechnické pozemní efekty, popřípadě netradiční jiskry a fontány, které ještě více celé vystoupení obzvláštní.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!