Lukáš Ščurek

Lukáš Ščurek je od roku 2016 ředitelem úspěšného rádia na Severní Moravě Helax, od roku 2007 zde moderuje ranní show. Má zkušenosti s moderováním festivalů, koncertů, společenských a sportovních akcí, módních přehlídek, plesů nebo firemních prezentací. Má rád akce, kde si může užít volnou moderaci, uvolněný projev a kreativní přístup k publiku. Poradí si ale také s formálním vystupováním a moderováním oficiálních událostí, a to v českém i v anglickém jazyce.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.