Lukáš Haupt

Lukáš Haupt je mladý fotograf z Prahy zabývající se především focením svateb, maturitních plesů, firemních akcí, produktů a interiérů. V oboru fotografie působí již 6 let, během kterých nasbíral velké množství zkušeností. Focení je jeho největší koníček, kterému se snaží věnovat co nejvíce svého času. Vždy klade důraz na profesionální vystupování a především pak lidský přístup. Na každé focení se snaží maximálně připravit a věnovat vše tomu, abyste byli vždy spokojeni na 100 %.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!