JoyBox

JoyBox jsou profesionální muzikanti a kamarádi, spolužáci z konzervatoře Jaroslava Ježka, kteří spolu rádi hrají. Tuto radost ze společného muzicírování úspěšně již řadu let přenáší na své posluchače a tanečníky.Joybox je kapela, kterou baví všechny hudební styly a žánry. Zahrají vám na firemním večírku, plese, svatbě či soukromé oslavě a u každého vystoupení se můžete těšit na kvalitní humor a nespoutanou energii, která vás strhne do víru zábavy. Májí za sebou večírky v elegantním swingovém rytmu, typické mejdany s československým i euroamerickými hity i hraní na tanečních zábavách.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!