Jenny

Každý z členů kapely Jenny má za sebou bezpočet hudebních zkušeností, ať už z plesových nebo bigbeatových pódií, z německých „celtů“ i galashow, zahráli si i na plese ministerstva hospodářství ve Vídni, projeli Španělsko, Švýcarsko, účinkovali na stovkách dalších skvělých akcí a sami pořádali dobročinný ples pro Lukáše Fictuma a Filipa Němce. Chtějí Vás bavit a předávat dobrou náladu, se kterou přichází na pódium. Hudba je lék a s kapelou JENNY.CZ to platí dvojnásob. Pokud pořádáte maturitní, či jiný ples, firemní večírek, soukromou oslavu, svatbu, společenskou akci, nebo cokoli, kde to potřebujete pořádně rozjet, jsou tu pro Vás. Kapela zajistí kompletní celovečerní program, jehož součástí je show, ve které představí hvězdy naší i světové scény.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!