Jakub Milský

Jakub Milský se začal hudebně vzdělávat již v pěti letech, v šesti si poprvé sáhl na klávesy klavíru a naučil se prvních pár písniček, od sedmi do devatenácti letech se učil na klavír u Jany Žaludové a později u Jiřího Kožnara, hru na varhany studoval též u Jiřího Kožnara. Mimo již jmenované nástroje hraje na cembalo a violu, učí hru na klavír a slouží jako chrámový varhaník, pěvec a sbormistr. Kromě hudby se zajímá o poezii, sám píše básně a komponuje skladby pro klavír, violu nebo cembalo.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.