DJ Lowa

DJ Lowa hraje styly od RNB, hip-hopu, funky, drum and bassu až po aktuální taneční hudbu, a to hlavně s využitím remixů, mashupů a bootlegů. Své sety obohacuje scratchingem, drummingem a dalšími DJ technikami. Vystupuje v klubech, na festivalech, live shows, ale i korporátních akcích. V minulosti si zahrál po boku světových hvězd (Dilated People, Busta Rhymes nebo Delinquent Habits), nahradil DJe legendy Onyx při koncertech v ČR a reprezentoval Českou republiku na evropských a světových soutěžích IDA a DMC a stal se finalistou Red Bull 3Style Battle 2017. V minulosti fungoval také jako oficiální DJ zlínské hip-hopové kapely DeFuckTo a byl součástí Kofola tour s kapelou Kontrafakt v roce 2004.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.