Vojta Kovárník a Anička Jišková

Vojta Kovárník a Anička Jišková reprezentují taneční klub CTS Perfect Pardubice, společnou taneční kariéru zahájili v listopadu 2017. Hned v únoru 2018 v pražské Lucerně získali titul Mistrů ČR v latinsko-amerických tancích 2018 kategorie Junior I. Zajímavostí je, že jsou první a dosud jediný pár z celého východočeského regionu, kterému se povedlo dosáhnout tohoto titulu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi.    Následně se tomuto páru podařilo v prestižní Taneční lize několikrát za sebou zvítězit a  probojovat se tak na 1. místo celostátního žebříčku. Všechny tyto úspěchy je nominovaly do Národního reprezentačního týmu České republiky. A díky skvělým úspěchům i na mezinárodních soutěžích Grand Prix také ovládli celoevropský žebříček v kategorii Junior I. V současné době soutěží především na mezinárodních soutěžích světové organizace WDSF, a to např. ve Stuttgartu, Szegedu, Bratislavě, Vídni, Ostravě či v Olomouci. V konkurenci zahraničních párů dokázali získat 4x stříbro a na všech těchto soutěžích byli vždy nejlepším českým tanečním párem. Vytoužené zlato pak dokázali vytančit v červnu na WDSF Open v maďarském Szegedu a hned týden na to ovládli soutěž v rámci nejprestižnějšího seriálu v ČR Taneční ligy.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.