Vladimír Hron

Show, improvizace a perfektní angličtina – to jsou hlavní devizy televizního moderátora Vladimíra Hrona. Uvádění menších i velkých eventů, plesů nebo městských slavností patří mezi časté aktivity. Dramaturgové milují Hronovu schopnost vyplnit nutné pauzy na scéně některým hudebním číslem z jeho portfolia. Jeho talkshow s písničkami Poslední zhasne patří mezi nejsledovanější pořady Televize Relax.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!