Soňa Porupková

Profesionální moderátorka Soňa Porupková nabízí uvádění firemních, VIP i sportovních akcí, plesů, konferencí a veletrhů a to především v Praze, Brně a Ostravě, zároveň ale i v dalších městech. Soňa strávila mnoho let za mikrofonem v komerčních rádiích, na Kiss Hády například 3 roky úspěšně moderovala ranní show, nebo také 5 let provázela pořadem @online na ČT24. Pro Českou televizi pracuje i v současné době, moderuje zde různé zpravodajské i publicistické pořady vysílané mimo jiné i na sociálních sítích ČT24.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.