Světelná show

Moderní souhra světla, nejmodernějších technologií, energické hudby a osobního kouzla umělců. Pořádáte akci v jasných barvách? Naši technici umí připravit show, kde budou převládat barvy, které sami chcete. Skvěle tak zapadneme do vašeho konceptu. Představte si, že v momentu kdy show vrcholí se v rukách umělců zobrazí logo Vaší společnosti či moment, kdy se zobrazí symbol akce. Umíme vizualizovat text, nebo prakticky jakýkoliv tvar, který je pro Vás a Vaše návštěvníky důležitý. Třešničkou na dortu může být kombinace laseru a kouřových efektů, nebo třeba přídavná pyrotechnika.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.