Matěj Kodeš – Bubble Show

Profesionální bublinář Matěj Kodeš, řadící se k světové špičce ve svém oboru, dokáže svou show nadchnout jak dětské, tak i dospělé diváky. Během dech beroucího vystoupení předvede kouzla a triky s mýdlovými bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů, uvidíte například levitující, kouřové či explodující bubliny, několika metrové bublinové hady, bublinovou sopku a krychli, dále také triky prováděné na jediném světelném stolku ve střední Evropě, bublinový tunel i kolotoč a mnoho dalšího. Zkrátka to nejlepší, co může toto umění nabídnout. Celkový dojem podtrhne originální hudba. Matěj vystupuje se svou show v různých obměnách a inovacích již od roku 2008 a to po celém světě. Kromě standardního představení nabízí Matěj i show spojenou s oblíbeným workshopem, kde si diváci mohou sami vyzkoušet foukání a vytváření bublin a naučit se několika zajímavým trikům.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Webová stránka

Petr Vaňíček, 17.10.2019

Zakládal jsem nový projekt a potřeboval jsem k němu přehledné a hlavně fungující stránky. Rozhodl jsem se, že zkusím Vás neboť jsem dostal doporučení od známého. Musím říct, že jsem byl z počátku trošku nervózní, jak bude výsledek vypadat, ale nakonec jsem rád, že jsem si nechal poradit. Přístup celého týmu, který semnou tvořil stránky byl profesionální a výsledné stránky jsou přesně podle mých představ. Děkuji Vám!

Kouzelník

Lukáš Škoda, 12.12.2019

Rozhodně DOPORUČUJI na jakoukoliv akci!! David a jeho kouzla jsou příjemným zpestřením! Byl vtipný, pohotový a naši zaměstnanci o tom ještě další dny diskutovali, jak to udělal.