Jazzika

V repertoáru kapely najdete především swingovou hudbu, latinsko-americké rytmy, jazzové standardy, světově známé evergreeny a české dobové písně let 20.-60. Vašim hostům zahrají skladby od umělců, jako jsou Frank Sinatra, Nat King Cole, Michael Bublé, Louis Armstrong, Ray Charles, Oldřich Nový, Jaroslav Ježek, Waldemar Matuška, a další. Na plesech a různých akcích hrávají velmi často a svůj repertoár rozvíjí již více než 14 let. Mají tak připraveny i vyloženě taneční skladby v rytmu jive, waltz, tango, cha-cha, foxtrot, valčík a případně se najde i nějaká polka.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.