Street workout show

Československé uskupení, které vystupuje s disciplínou Street workout. Mají za sebou několik úspěšných vystoupení v podobě maturitních plesů a festivalů. V týmu mají talentované lidi, kteří jsou mezi špičkou v České a Slovenské republice. Důkazem toho jsou Filip Krátký- vicemistr České republiky ve freestylu, Andrej Hurajt 2. vicemistr Slovenské republiky ve freestylu, Barbora Sobotková- nadějná česká atletka, Robert Sečkár- jeden z nejlepších akrobatů Slovenské republiky a Ondřej Melichar s Ondřejem Havelkou- společně s uskupením Rambonation vystupovali na festivalu ROCK FOR PEOPLE 2019 s počtem návštěvníků přes 20 000.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.