Stylový fotokoutek

Stylový Fotokoutek je jedna z největších a nejžádanějších firem věnujících se poskytování fotokoutků na maturitní plesy, firemní akce a svatby. Mají na výběr z několika motivů fotopozadí a případně vám dokážou zajistit, jakékoliv jiné pozadí, které si vyberete. Samozřejmostí je také nepřeberné množství rekvizit a vtipných bublin. Jsou schopni i vytvářet rekvizity a bubliny přímo na míru Vaší akci, tak aby vše ladilo. Fotografie tisknou přímo na místě ve velikost 10x15cm a po akci Vám pošlou fotky i v digitální podobě. Jelikož si uvědomují, že každá akce je o tom si to užít a nestát ve frontě na fotku, neustále na sobě makají a vylepšují se. Jsou stále rychlejší, kvalitnější a stylovější.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Taneční vystoupení

Jaroslava Kučerová, 18.1.2020

Jedno velké díky za skvělé taneční vystoupení na našem plese. Náš starosta se na to prvně moc netvářil, když jsem plánovala program plesu. Naštěstí když jsem večer představila krásné tanečnice se všem celé vystoupení moc líbilo.

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.