Fotobudka

Představujeme Vám naši dřevěnou fotobudku Woodsnap. Fotí, tiskne, sdílí a hlavně Vás BAVÍ! Jedná se o profesionální moderní technologie zabalené do stylového dřevěného obalu. Přírodní motivy pak najdete i ve stylizovaném grafickém prostředí fotobudky. Dokonale se hodí na Vaše firemní akce, svatby nebo maturitní plesy – prostě všude tam, kde se chcete bavit a odnést si s sebou příjemnou a vtipnou památku. Nedílnou součástí každého večírku jsou i naše pozadí a zábavné rekvizity. Ke každé akci přistupujeme individuálně dle Vašich představ a tak, aby vše ladilo s tématem Vaší události.

Mám zájem

Ohlasy zákazníků

Fotobudka

Petra Kovářová, 15.12.2019

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý program, na našem firemním večírku, v podobě fotobudky. Váš přístup byl opravdu rychlý a profesionální. Už teď se těšíme na příští rok.

Svatba

Monika Žáková, 22.2.2020

Dobrý den, večer jsem Vám už nestihla poděkovat, tak aspoň takhle po e-mailu. Moc děkujeme! Všichni jsme si to moc užili. Byl to přesně den podle nás. Všechno klapalo, tak jak mělo. Kapela byla naprosto boží, skvěle se na ni pařilo :D. Děkujeme a určitě budeme doporučovat.